AP-LOGIC
+48 43 823 28 89 Pn-Pt 08:00 - 16:00

Utylizacja wyrobów gotowych i odpadów przeterminowanych

W profesjonalny sposób przeprowadzamy kasacje towarów, które nie spełniają norm jakościowych, skutecznie pozbawiamy produkty wartości użytkowej oraz znaków handlowych.

Odpowiednio zorganizowana i przeprowadzona kasacja towarów, które nie spełniają norm bezpieczeństwa i jakości, jest kluczowym elementem w utrzymaniu czystości i bezpieczeństwa środowiska naturalnego oraz zdrowia ludzkiego.

Nasza firma zajmuje się takimi kwestiami jak m.in.:

  • utylizacja przeterminowanych produktów spożywczych,
  • niszczenie wszelkich towarów użytkowych i niespełniających norm (zabawki, towary dekoracyjne, odzież, kosmetyki, wyroby codziennego użytku, sprzęty i urządzenia AGD, RTV, chemia gospodarcza)
  • zniszczenie i utylizacja kosmetyków, farmaceutyków, leków, chemii gospodarczej koniecznych do zniszczenia z uwagi na upływ terminu czy niezachowane normy jakościowe
  • produktów wybrakowanych; produktów uszkodzonych
  • towarów podrobionych; produktów nieautentycznych ; nieoryginalnych
  •  towarów niezbędnych do zniszczenia z uwagi na posiadanie znaków handlowych (logo, marka)

Gwarantujemy ostateczna utylizację oraz pełna poufność handlową

Nasze procedury obejmują dokładne omówienie procesu kasacji, optymalny transport do zakładu przygotowanego do zajęcia się odpadami oraz późniejsze zniszczenie i ostateczną utylizację .

Wszystkie procesy przeprowadzane są z zachowaniem wysokich standardów kontroli jakości, dzięki czemu zapewniamy możliwie najbezpieczniejszy sposób dla ludzi i środowiska, by pozbyć się przekazywanych przez Państwa odpadów i niezdatnych towarów.

Na życzenie klienta kasacja może przebiegać przy udziale komisji ze strony klienta. Niszczenie przeprowadzamy tez przy udziale komisji wewnętrznej. Procedura zniszczenia towarów jest najczęściej potwierdzona protokołem. Istniej możliwość sporządzenia nagrań wizualnych (filmów)

Jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo oraz jasno określisz swoje wymagania, otrzymasz rzetelną wycenę usługi zniszczenia towarów (tzw. kasacje).