AP-LOGIC
+48 43 823 28 89 Pn-Pt 08:00 - 16:00

AP-LOGIC

Firma AP-LOGIC Sp. z o. o. prowadzi działalność w zakresie gospodarki odpadami na rynku regionalnym i krajowym świadcząc przede wszystkim usługi odbioru i utylizacji odpadów.

Spółka została założona w 2005 roku, ale nasz zespół działa w branży gospodarki odpadami oraz paliw alternatywnych i innych alternatywnych źródeł energii już od ponad 25 lat.

Priorytetem AP-LOGIC jest rzetelne, kompleksowe i terminowe wykonanie usługi dające satysfakcję klientom oraz dbałość o naturalne środowisko naszego kraju. Działania na rzecz ekologii prowadzimy stosując racjonalne działania ukierunkowane na przetwarzania odpadów, w tym odzysk energetyczny i recykling materiałowy. Aktywnie wspieramy procesy zmierzające do zniwelowania emisji CO2 oraz zmniejszenia skali tradycyjnego składowisk odpadów.

Oferta AP-LOGIC obejmuje w pierwszej kolejności usługę odbioru odpadów, a następnie utylizację odpadów przy zachowaniu procedur, wynikających z przepisów prawnych o ochronie środowiska.

Naszą propozycję odbioru, transportu i utylizacji kierujemy do różnych podmiotów: wytwórców odpadów przemysłowych (zakłady produkcyjne) , hurtowni, centrów logistyczno-magazynowych, sprzedawców handlowych (centra handlowe, markety, małe i średnie sklepy) ,innych operatorów z branży gospodarki odpadami.

Proces gospodarowania odpadami w naszym zakładzie polega na przygotowaniu ich w celu maksymalnego gospodarczego wykorzystania. Na podkreślenie zasługuje więc fakt, że prowadzimy czynne działania poprzez przetwarzanie odpadów w różnych kierunkach, m.in. przygotowanie do odzysku materiałowego i energetycznego. Niektóre z rodzajów odpadów przetwarzamy też na produkty.

Chętnie włączamy się w innowacyjne działania. Dlatego poszerzyliśmy swoją ofertę o wytwarzane produkty.