AP-LOGIC
+48 43 823 28 89 Pn-Pt 08:00 - 16:00

Utylizacja osadów ściekowych i skratek

Podejmujemy się współpracy w trudnym temacie zagospodarowania odwodnionych osadów ściekowych i skratek (kod 19 08 05). Posiadamy decyzje pozwalające na zagospodarowanie tych odpadów w kilku kierunkach.

Zadeklarowane do utylizacji odpady ściekowe i skratki muszą posiadać konkretne parametry abyśmy mogli zaproponować Państwu ich zagospodarowanie. W celu sprawdzenia możliwości odbioru i utylizacji kodu 19 08 05 należy złożyć zapytanie ofertowe lub zaprosić nas do udziału w postępowaniu przetargowym czy zapytaniach ofertowych. Jednym z najważniejszych kryteriów jest poziom uwodnienia, zasady załadunku w miejscu ich wytwarzania oraz proces przetworzenia czy sposób zagospodarowania. Wytworca osadow 19 08 05 musi posiadac badania biologiczne i chemiczne wykonane przez akredytowane laboratorium.

Dysponujemy właściwymi środkami transportu oraz przeszkolonym personelem. Pracujemy w oparciu o zawarte umowy lub zlecenia.

Utylizacja osadów ściekowych - co wyróżnia naszą firmę?

Dysponujemy decyzjami, które upoważniają nas do pracy z materiałami o kodzie 19 08 05, co oznacza, że zgodnie z przepisami możesz powierzyć nam ich odpowiednie zagospodarowanie. Warto podkreślić, że utylizacja osadów ściekowych wymaga wcześniejszego zbadania charakterystyki odpadów. Rzetelna analiza gwarantuje odpowiednie i zgodne z przepisami przetworzenie skratek, piaskowników i odwodnionych osadów ściekowych. Co więcej, utylizacja tego typu odpadow w naszej firmie odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz z udziałem doświadczonych specjalistów.

Odbiór osadow ściekowych - wysokie standardy transportu

Jako profesjonaliści w swojej branży posiadamy odpowiednie środki transportu do bezpiecznego przemieszczania skratek i osadów. Nasz personel przechodzi też regularne szkolenia, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność podczas wywozu. Odbiór osadów ściekowych mogą zlecić nam zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze. W zależności od zlecenia jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb m.in. formę współpracy.

Kryteria wywozu skratek

Utylizacja osadów ściekowych wymaga od nas odpowiedniego podejścia do procesu przetwarzania. Kluczowym aspektem jest również poziom uwodnienia odpadów, który determinuje możliwości ich dalszego zagospodarowania. Jesteśmy zatem otwarci na współpracę nie tylko w zakresie wywozu czy odbioru, ale i przetwarzania skratek.

Profesjonalny wywóz nieczystości z oczyszczalni

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Utylizacja osadów ściekowych jest dla nas nie tylko pracą, ale również misją. Dążymy do tego, aby każde zlecenie dotyczące odbioru odpadow było realizowane z największą dbałością o detale oraz środowisko naturalne. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

 

W celu uzyskania wyceny wypełnij nasz formularz, zadzwoń: +43 8232889
lub napisz: aplogic@onet.pl, wyceny.apl@gmail.com.
Możesz liczyć na przyjemną współpracę.