AP-LOGIC
+48 43 823 28 89 Pn-Pt 08:00 - 16:00

Utylizacja odpadów niebezpiecznych

Odpady wytwarzane w związku z działalnością produkcyjną lub świadczoną usługą mogą stanowić poważne zagrożenie dla ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego. Dlatego kluczowa jest bezpieczna utylizacja i błyskawiczny odbiór szkodliwych pozostałości, do których głównych źródeł należą m.in. zużyte:

  • tusze, barwniki, farby i lakiery,
  • kleje, spoiwa i środki do impregnacji oraz konserwacji drewna,
  • oleje mineralne i substancje oleiste,
  • materiały smoliste,
  • akcesoria i sprzęty laboratoryjne,
  • sprzęty elektryczne i elektroniczne,
  • baterie, akumulatory i inne ogniwa elektryczne

Szybki odbiór odpadów niebezpiecznych

W związku z powyższym trzeba dopilnować, by proces utylizowania, a wcześniej przechowywania powyższych odpadów był zgodny z aktualnymi przepisami i regulacjami, które obejmują m.in. normy SENT. Pragniemy w tym pomóc, odbierając odpady niebezpieczne, umieścimy je w workach, paletach, beczkach oraz kontenerach, odpowiednio dopasowanych do wielkości, rodzaju i klasyfikacji odpadów.

By utylizacja, a wcześniej także i odbiór odpadów niebezpiecznych były zgodne z przepisami, należy zadbać o pojazd, dzięki któremu będzie można przenieść resztki umieszczone w kontenerach czy beczkach. W AP-LOGIC dysponujemy rozbudowaną flotą niskoemisyjnych środków transportu, spośród których wybierzemy ten najlepiej dopasowany do możliwości załadunkowych w Państwa firmie. Dysponujemy kontenerowcami, walking floorami, plandekami czy busami. Mamy przeszkolonych kierowców i stosowne zezwolenia, dzięki czemu zapewniamy legalność i kompleksowość usług.

Bezpieczna utylizacja odpadów niebezpiecznych

Po błyskawicznym odbiorze wycofane produkty handlowe odpowiednio usuniemy. Z pomocą naszych specjalistów zadbamy, by utylizacja odpadów niebezpiecznych — zarówno tych z produkcji, jak i usług — przebiegła w sposób nieszkodliwy dla środowiska. Współpracując ze spalarniami i jednostkami badawczymi, odpady niebezpieczne jesteśmy w stanie odpowiednio przystosować do właściwego unieszkodliwienia.

Każda oferta cenowa jest przygotowywana indywidulnie, w zależności od rodzaju odpadów i potrzeb klienta. Wszystko w oparciu o rozsądny rachunek ekonomiczny i szczegółowy wywiad z klientami.

Zapraszamy do krótkiego formularzu na naszej stronie, zapytania mailowego lub kontaktu telefonicznego