AP-LOGIC
+48 43 823 28 89 Pn-Pt 08:00 - 16:00

Utylizacja odpadów kosmetycznych i farmaceutycznych

Nasze przedsiębiorstwo świadczy szereg usług, których celem jest pozbycie się niechcianych elementów i odpadów. Realizowane usługi to utylizacja i odbiór odpadów kosmetycznych, a także utylizacja odpadów farmaceutycznych. Specjalizujemy się w bezpiecznym i zgodnym z przepisami pozbywaniu się różnego rodzaju przeterminowanych leków, kosmetyków, resztek z likwidowanych aptek i hurtowni, a także wycofanych partii leków i kosmetyków.

Odpowiedzialne podejście

Wiedząc, że odpady kosmetyczne i farmaceutyczne wymagają szczególnej uwagi i staranności, oferujemy profesjonalne rozwiązania, które gwarantują pełną utylizację i odpowiednie przetworzenie tych substancji. Nasz zespół doświadczonych ekspertów zapewnia, że proces odbioru i usuwania odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Działając zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi, skupiamy się na minimalizowaniu wpływu odpadów farmaceutycznych i kosmetycznych na środowisko. Wykorzystujemy zaawansowane technologie i metody odbioru oraz przetwarzania, które pozwalają nam skutecznie segregować i neutralizować substancje chemiczne zawarte w przeterminowanych lekach i kosmetykach.

Oferta dla:

  • producentów leków
  • producentów kosmetyków
  • wytwórców surowców i półproduktów dla firm farmaceutyczno-kosmetycznych
  • hurtowni
  • aptek i sprzedawców detalicznych
  • marketów i drogerii kosmetycznych
  • wszystkich podmiotów branży „beauty”

Koszt utylizacji oraz nadzorowanych kasacji kosmetyków i farmaceutyków zależny jest od ilości towaru (odpadu), fizycznej postaci, rodzaju opakowań oraz formy jej zapakowania.

Polecamy by zapytać telefonicznie lub mailowo o szybką wyceną oraz zachęcamy do skorzystania z prostego formularza.