AP-LOGIC
+48 43 823 28 89 Pn-Pt 08:00 - 16:00

Odbiór odpadów

Oferta naszego zakładu utylizacyjnego AP-LOGIC zaczyna się już od prawidłowego zaklasyfikowania odpadów generowanych w Waszej firmie. W drodze rozmowy i formułowania oferty ustalamy właściwy kod, rodzaj dokumentów, oraz formę zagospodarowania odpadów. Doradzamy tez sposób ich magazynowania, zapakowania oraz załadunku.

Kolejnym krokiem jest dobór optymalnych, ekonomicznych i niskoemisyjnych rozwiązań transportowych.

Dysponujemy działem logistycznym planującym odbiór i transport odpadów, a także czuwającym nad prawidłowym przewozem i przebiegiem transakcji w BDO. Posiadamy własną specjalistyczną flotę pojazdów, przeszkolonych kierowców, jak również korzystamy z usług zewnętrznych firm transportowych posiadających licencję na transport odpadów. Na życzenie klienta dostarczamy opakowania na odpady (worki, palety, beczki itd.) oraz kontenery w rozmiarach 7 – 36 m3.

Na naszą flotę samochodową składają się takie modele, jak:

  • busy do 1,5 Mg
  • plandeki
  • hakowce
  • walking floor

Realizując odbiór odpadów niebezpiecznych od firm i zakładów przemysłowych, szczególną wagę przykładamy do przestrzegania aktualnie obowiązującego prawa. Działamy zgodnie z wytycznymi normy SENT oraz przepisami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego, a także transportu krajowego i przewozu odpadów. Wykonywane przez nas usługi objęte są pełnym pakietem ubezpieczeniowym.

Przedsiębiorstwo AP-LOGIC widnieje w Bazie Danych Odpadowych (BDO) jako podmiot zajmujący się odbiorem i przewozem odpadów. Zlecone zadania realizujemy w wyznaczonym przez klienta terminie. Samodzielnie zajmujemy się ładowaniem i rozładowywaniem towaru przekazanego nam przez daną firmę albo zakład przemysłowy. Zawsze zachowujemy przy tym wszelkie niezbędne środki ostrożności.

Lokalnie obsługujemy tez wywóz gruzu i odpadów budowlanych. Wymagamy właściwej segregacji odpadów budowlanych. Oddajemy w wynajem swoje kontenery do transportu odpadów.

Okazjonalnie świadczymy też usługowo transport odpadów, materiałów sypkich oraz przewóz rzeczy i towarów w tzw. jedną stronę lub w „w kółku”. Jesteśmy otwarci na szereg rozwiązań logistycznych.

Dysponujemy właściwymi licencjami, rejestratorami GPS, ubezpieczeniami i przeszkolonym personelem.