AP-LOGIC
+48 43 823 28 89 Pn-Pt 08:00 - 16:00

Utylizacja odpadów

PRZEMYSŁOWYCH

Odbieramy i zagospodarowujemy odpady i pozostałości z różnych rodzajów produkcji i gałęzi przemysłowych. Przyjmujemy odpady powstające jako naturalny element cyklu produkcyjnego, lub wytwarzane przy okazji świadczenia usług, w tym odpady niebezpieczne.

Możemy nawiązać współpracę z każdą branżą, przykładowo:

 • motoryzacyjną/automotive/samochodową  - pozostałości z tworzyw sztucznych, zderzaki, zużyte filtry oleju, zużyte opony, zużyte akumulatory, olej silnikowy, płyny hamulcowe, odpady z demontażu odpadów
 • spożywczą - produkty przeterminowane, wycofane partie produktów, wyroby niezdatne do spożycia, resztki żywności, opakowania, materiały organiczne, zużyte oleje i tłuszcze, a także produkty związane z procesami mycia i dezynfekcji,
 • poligraficznego - farby, lakiery, kleje, rozpuszczalniki itd.
 • kosmetycznego - przeterminowane produkty, partie produktów wycofane z rynku, surowce i półprodukty kosmetyczne, substancje chemiczne, opakowania, produkty jednorazowego użytku,
 • farmaceutycznego - wycofane partie produktów, pozostałości z produkcji itp.
 • włókienniczego, tekstylnego i tapicerskiego - włókna, farby, barwniki, ścinki z produkcji, materiały na belach,
 • opakowaniowego - opakowania z centrów logistycznych, magazynów, galerii handlowych, opakowania o skomplikowanej strukturze,
 • drzewnego i meblowego - odpady drewnopochodne z zanieczyszczeniami substancji chemicznych, klejów itp, zrzynki meblowe, wszelkie odpady o charakterze biomasowym i drzewnym
 • przemysł tworzyw sztucznych - wszelkiego rodzaju resztki poprodukcyjne, tworzywa o złożonym składzie chemicznym, nieudane partie produktów, komponenty produktów tworzywowych

ABY POZNAĆ CENĘ I ZASADY OBSŁUGI : 

ZADZWOŃ: +48 506 068 802 lub WYPEŁNIJ KRÓTKI, PROSTY FORMULARZ

Na pewno odezwiemy się zwrotnie z ofertą.

 

Działamy szybko, rzetelnie, legalnie i rzeczowo.

Dokonujemy klasyfikacji odpadów przemysłowych powstających w Twojej firmie, indywidualnie wyceniamy naszą usługę zagospodarowania oraz dobieramy właściwe formy opakowania i transportu odpadów. Potwierdzamy i wystawiamy obowiązkowe dokumenty

Oferujemy kompleksowe usługi związane z odbiorem, transportem, segregacją oraz utylizacją odpadów przemysłowych, zarówno z produkcji jak i usług. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany zespół pracowników, którzy zawsze podejmują się wyzwania związanych z gospodarką odpadami poprodukcyjnymi.

Kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie w zakresie utylizacji poprodukcyjnej, doradztwo oraz pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania dla danej branży i rodzaju materiałów wymagających zagospodarowania.

Współpracujemy również z firmami oczekujących audytów środowiskowych. Posiadamy wdrożony system ISO 9001 : 2015 oraz ISO 14001 : 2015 oraz aktualne certyfikaty w tym zakresie.  Spełniamy normy w zakresie gospodarki odpadami dla europejskich kooperantów.

Dzięki naszym usługom, klienci zajmujący się produkcją i przemysłem mogą mieć pewność, że ich odpady zostaną profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami zagospodarowane. Nasz zespół specjalistów dba o segregację odpadów, aby umożliwić ich późniejszy recykling lub unieszkodliwienie w sposób bezpieczny dla środowiska.

Dobierzemy najlepsze rozwiązania dla poprawnego zagospodarowania odpadów w Twojej firmie.

UTYLIZACJA ODPADÓW BUDOWLANYCH

Odbieramy i utylizujemy odpady pochodzących z rozbiórek, demontaży, remontów, prac termoizolacyjnych i innych prac budowlanych.
Dysponujemy kontenerami KP7, KP 10, KP20, KP30, które oddamy Wam w dzierżawę.  Wywozimy: gruz, zanieczyszczoną ziemię, pozostałości budowlane z tworzyw sztucznych, styropian, opakowania. Zalecamy segregację gruzu od innych odpadów.

W celu uzgodnienia terminu należy skontaktować się telefonicznie z działem wycen handlowych lub przesłać maila.

UTYLIZACJA WEŁNY MINERALNEJ

 • Utylizacja wełny mineralnej pochodzącej z demontażu.
  Prowadzimy utylizację starej wełny mineralnej demontowanej w trakcie prac termomodernizacyjnych, rozbiórek i innych prac budowlanych. Dokonujemy wstępnej wyceny kosztów utylizacji, zapewniamy duże kontenery budowlane, świadczymy odbiór swoimi środkami transportu, zapewniamy utylizację i obsługę BDO.

 • Utylizacja wełny mineralnej pochodzącej z upraw hydroponicznych, a więc wełny mineralnej stosowanej w ogrodnictwie i rolnictwie. Indywidualnie wyceniamy wstępne koszty utylizacji zużytej wełny mineralnej służącej jako podkład pod uprawę roślin. Proponujemy optymalne rozwiązania finansowe. Odbieramy swoim transportem i utylizujemy wełnę mineralną tak, aby zdjąć Państwu z głowy problem odpadu i kwestię odpowiedzialności za jego prawidłową utylizację.

Posiadamy odpowiednią wiedzę i możliwości techniczne. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Udokumentowana utylizacja wełny mineralnej niezbędna jest w celu rozliczenia się z inwestorami oraz inspekcjami nadzoru budowlanego , inspektoratami ochrony środowiska

UTYLIZACJA ODPADÓW SAMOCHODOWYCH

Branża samochodowa generuje odpady z bardzo różnorodnych pod względem składu chemicznego tworzyw sztucznych, odpady smarów i lakierów, odpadu opakowaniowe w postaci puszek, sprayów, odpady tworzywowe i odpady styropianu. Wiele z tych odpadów jest już klasyfikowana jako odpady niebezpieczne, czyli z tzw. z gwiazdką.

W naszym zakładzie możemy zagospodarować większość z tych odpadów, lub też je posegregować i skierować na wysoce specjalistyczne instalacje.

Zapraszamy do współpracy firmy zbierające odpady, warsztaty samochodowe, serwisy samochodowe, autoryzowanych dealerów, stacje demontażu pojazdów, stacje kontroli pojazdów.

Mamy wieloletnie doświadczenie ze we współpracy z tą branżą i jej oczekiwaniami.

UTYLIZACJA ODPADÓW SPOŻYWCZYCH

Współpracujemy z producentami artykułów spożywczych w kraju i za granicą. Obsługujemy w zakresie utylizacji odpadów spożywczych zarówno duże, globalne koncerny spożywcze jak i krajowych producentów artykułów spożywczych i żywności oraz małe, lokalne firmy z branży spożywczo-cukierniczej. Szeroko współpracujemy z centrami dystrybucji, magazynami czy centrami logistycznymi.

Odpady spożywcze to wszelkiego rodzaju resztki i zmiotki z produkcji, nieudane partie towarów, artykuły nienadające się do spożycia, produkty przeterminowane, produkty z błędnymi etykietkami. W ramach produkcji sp0ozywczej pojawia się również wiele odpadów opakowaniowych czy tez odpadów generowanych w trakcie użytkowania linii produkcyjnej.

Pomożemy prawidłowo sklasyfikować odpady powstające w Waszej firmie, określimy sposoby magazynowania i transportu jak również zagospodaruje my je w sposób zgodny z przepisami.

UTYLIZACJA ODPADÓW FARMACEUTYCZNYCH I KOSMETYCZNYCH

Odpady o charakterze chemicznym generowane przez branze farmaceutyczna i kosmetyczna stanowia istotne zgarozenie dla srodowiso naturalnego. Ich utylizacja musi byc precyzyjna i zgodna z miedzynarodowymi normami. Wazne jest ich blyskawiczne i skuteczne usuwanie. Nasza firma specjalizuje sie w usludze jaka jest bezpieczna i efektywna utylizacja odpadow farmaceutycznych i kosmetycznych, zapewniajac ich odpowiednia segregacje i przetworzenie. Rejestrujemy caly proces w BDO, wydajemy protokoly zniszczenia. Niszczymy zarowno nieuzyte surowce, niezdatne polprodukty jak i cale partii towarow wycofane z rynku czy nienadajace sie do sprzedazy. Dowiedz sie wiecej o naszych metdach, ktre gwarantuja, ze odpady te nie zaszkodza naturze ani zdrowiu ludzi. Przekonaj sie jak dbamy o to, by niebezpieczne substancje zostaly odpowiednio zneutralizowane i jak mozesz przyczynic sie do dbalosci o srodowisko. 

 Z DEMONTAŻU I RECYKLINGU POJAZDÓW

Zajmujemy się utylizacją odpadów z demontażu samochodów. Przyjmujemy mix tworzyw, pochodzących z napraw i rozbiórek pojazdów. Nie wymagamy segregacji jesli jest to dla Was klopot, zrobimy to za Was. Wskazemy jak poprwnie magazynowac odpady i klasyfikowac wedlug kodow odpadow zgodnie z Ustawa o Odpadach. Obsługujemy cały proces w BDO. Na życzenie potwierdzamy proces R5 lub R3.

PAPY 

Wspomagamy okoliczne gminy w zakresie utylizacji papy. Moze zwrocic sie do nas zarówno urzad gminy jak i powiatu, lokalna spółka komunalna, RIPOK lub PSZOK jak rowniez osoba fizyczna. Papa jest specyficznym odpadem, możliwym do składowania na wyspecjalizowanych skladowiskach. Jestesmy posrednikiem w jej utylizacji, odbieramy wlasnym transportem po uprzednim prawidlowym przygotowaniu przez klienta, lub przyjmujemy  do naszego zakladu przetworczego w Gorczynie celem dalszego przekazania. 

PRODUKTÓW PRZETERMINOWANYCH

OSADÓW ŚCIEKOWYCH

SZKŁA

OPAKOWANIOWYCH

Utylizujemy tworzywa sztuczne, opakowania z papieru, palety i paletopojemniki, a w szczególności te opakowania których skałd chemiczny jest niejednorodny i niemożliwy do wtórnego wykorzystania w procesie recyklingu materiałowego.

 

WYROBÓW GOTOWYCH

W profesjonalny, bezpieczny, dający gwarancję całkowitego unicestwienia sposób przeprowadzamy tzw. kasacje towarów, czyli utylizację towarów gotowych, które nie spełniają norm jakościowych, posiadają braki jakościowe. Proces ten polega na wstępnym zniszczeniu każdego rodzaju produktu w taki sposób, by stracił on wartości użytkowe oraz znaki handlowe. Ostatecznie zniszczone (rozdrobnione) do postaci granulatu) zostają poddane procesowi utylizacji termicznej.

GABARYTÓW

Meble i stare wyposażenie. Przyjmujemy odpad gabarytowe na zlecenie gmin, urzędów, instytucji czy firm. Wspolprace nawiazujemy w drodze przetargów ale również pojedynczych zamowien czy zleceń. Mozemy podjac sie utylizacji gabarytow rowniez z obsługą logistyczno-transportową czy nawet ich demontazem i zniesieniem. Dokonujemy rejestracji fotograficznej na zyczenie klienta. Gwarantujemy ze utylizacja gabarytwo - mebli, wyposazenia biur czy sklepow , bedzie pozbawiac ich wartosci uzytkowej oraz znakow firmwych. Odbieramy i utylizujemy odpady pochodzenia gabarytowego rowniez po wstepnym ich zmieleniu czy przetworzeniu. 

ODPADÓW BIUROWYCH

Regały, biurka, szafy, sprzęt komputerowy, drukarki, monitory itp. itd.Jeśli posiadacie Państwo odpady, które stanowią „problem” w firmie, bez pomysłu na ich zagospodarowanie pozostajemy otwarci na współpracę. W celu ustalenia kodu odpadu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy