AP-LOGIC
+48 43 823 28 89 Pn-Pt 08:00 - 16:00

Zagospodarowanie odpadow

AP-LOGIC - to również Aktywne Pośrednictwo i logika działania w zakresie zagospodarowania odpadów.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku odpadowym i znajomości branży zagospodarowania odpadów przemysłowych i odpadów poprodukcyjnych, jesteśmy w stanie zaproponować prawidłowe i przejrzyste warunki współpracy pomiędzy Przekazujący a Przejmującym odpady.

Podpisanie długofalowej umowy współpracy gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia dokumentacji (w tym BDO, SENT), koordynację transportu odpadów oraz negocjacje najlepszych warunków handlowych w zakresie zagospodarowania odpadów, w różnych procesach przetwarzania R.

Jako Aktywny Pośrednik, wspieramy Klientów i zapewniamy:

  • wsparcie przy prawidłowej klasyfikacji i segregacji odpadów
  • kompleksową obsługę w zakresie BDO, SENT, DPR
  • kontenery służących do magazynowania odpadów
  • pojemniki na odpady (mauzery, big bagi)
  • transport odpadów odpowiednią flotą transportową np. ruchoma podłoga, hakowiec, BUS, HDS (również z ADR)
  • dobranie odpowiedniego – ostatecznego Przejmującego odpady
  • terminowe realizacje
  • wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę pracowniczą

 

Dbając o środowisko, w którym funkcjonujemy i kierując się zasadą zmniejszania śladu węglowego dążymy do eliminowania zbędnych operacji logistycznych oraz skrócenia tras transportu odpadów. Taki efekt, można osiągnąć poprzez proponowane przez nas Aktywne Pośrednictwo, które w swej istocie, dąży do skrócenia łańcucha przepływu odpadu przez wskazywanie ostatecznej instalacji utylizacyjnej, co przyczyni się do skrócenia transportu odpadów oraz zmniejszy zakres prac, jakie należy wykonać przy przeładunkach.

Korzyści dla Państwa jako wytwórców odpadów będą odczuwalne już przy pierwszych transakcjach handlowych. Zauważycie, że czas jaki do tej pory poświęcaliście na zagospodarowanie odpadów można przeznaczyć na rozwój Waszej Firmy. My mamy doświadczenie w skutecznym poruszaniu się po branży odpadowej i z przyjemnością wesprzemy Państwa w tym zakresie.

 

Swoje usługi kierujemy do globalnych, sieciowych wytwórców odpadów w całym kraju a nawet Europie, zakładów produkcyjnych, operatorów logistycznych i sprzedażowych, gmin i spółdzielni, jak również małych firm czy lokalnych producentów. Nawiązujemy współpracę również z firmami zbierającymi odpady o konkretnych parametrach i kodach. Posiadamy bardzo szeroką gamę kontaktów handlowych oraz ponad 20 letnią znajomość dynamicznie zmieniającej się branży gospodarki odpadami. Współpracujemy z kilkoma branżowymi kancelariami prawnymi, aby mieć pewność zgodności wszystkich procesów z aktualnymi przepisami środowiskowymi.