AP-LOGIC
+48 43 823 28 89 Pn-Pt 08:00 - 16:00

Doradztwo Środowiskowe

Przedsiębiorcy działający na rynku polskim, których działalność wiąże się z wytwarzaniem odpadów poprodukcyjnych, zobowiązani są do rejestracji w systemach BDO, SENT, do składania okresowych raportów / sprawozdań oraz do uiszczania odpowiednich opłat środowiskowych.

AP-LOGIC przychodzi w sukurs dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie doradztwa środowiskowego, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki odpadowej. Oferta AP-LOGIC obejmuje stałą współpracę formalną w zakresie przejęcia wszelkich obowiązków wskazanych w ustawie o odpadach.

Współpraca środowiskowa obejmuje i zapewnia:

  • analizę profilu działalności, w celu określenia zakresu podlegania rejestracji w bazie BDO / SENT
  • rejestracja lub aktualizacja w bazie BDO / SENT
  • pomoc praktyczna i merytoryczna w zakresie klasyfikacji odpadów
  • przejęcie obowiązków ewidencyjnych i sprawozdawczych (BDO / SENT)
  • monitoring przepisów prawa i szybka reakcja na zmiany
  • nadzór nad prawidłowym prowadzeniem bazy i systemu

 

AP-LOGIC zapewnia indywidualne podejście do Klienta, rzetelne i terminowe przygotowanie wniosków rejestracyjnych i aktualizacyjnych, a przede wszystkim nadzór nad wypełnianiem obowiązków nałożonych przez rejestr BDO, system SENT.

Zlecenie kompleksowej obsługi w zakresie gospodarki odpadami pozwoli na uniknięcie sankcji karnych za działania niezgodne z przepisami i zaoszczędzi czas który mogą Państwo poświęcić na rozwój swojej działalności.

 

Nasz zespół doradczy ciągle się rozwija – jeśli masz zapytania w innych tematach związanych z prawidłową gospodarką odpadami – nie wahaj się i zadzwoń lub napisz !